Myyntikonttorit

Terassit, verhous, lattiat

Peterburi tee 44/2, 11415 Tallinn, Estonia

  • Katrin Reinaste-Parve

    Myyntijohtaja / terassit, verhous, lattiat

    Eesti, Русский, English, suomi

  • Hendrik Moora

    Myyntipäällikkö / DE, AT, CH, LX, IT, FR, NL, BE, UK, IRL

    Eesti, English

  • Maria Pirogova

    Myyntipäällikkö / CIS, RU, ZA, ES, PT, IN, MU, CN, KR, AU, NZ, UAE, IL, CY, GR, SG

    Русский, English

    +7 921 740 7395

    Maria.Pirogova@thermory.com

  • Ulli Karu

    Myyntipäällikkö / NO, DK, IS, EE, LT, LV, PL, SK, CZ, MX, CL

    Eesti, English, Русский

    +372 516 0592

    Ulli.Karu@thermory.com

  • Anton Svetsov

    Asiakkuuspäällikkö

    Eesti, Русский, English, Français

Saunamateriaalit ja valmiselementit

Merivälja tee 1, 11911 Tallinn, Estonia

  • Marju Kõluvere

    Aluemyyntipäällikkö / FI

    Eesti, English, suomi

    +372 601 1200, +372 514 0661

    Marju.Koluvere@thermory.com

  • Tiia Trel

    Asiakkuuspäällikkö

    Eesti, Русский, English, suomi

    +372 601 1200, +372 5190 0842

    Tiia.Trel@thermory.com

  • Monika Plaser

    Asiakkuuspäällikkö / BE, BG, CZ, GB, HR, IE, IS, NL, PL, SI

    Eesti, English

  • Heidi Leemet

    Aluemyyntipäällikkö / AM, EE, GE, LT, LV, RU, UA

    Eesti, Русский

    +372 5649 8369

    Heidi.Leemet@thermory.com

  • Ingrid Thomsen

    Asiakkuuspäällikkö / DK, NO, SE

    Eesti, English, Dansk, Svenska

    +372 601 1200, +372 5345 4674

    Ingrid.Thomsen@thermory.com

  • Triin Lend

    Aluemyyntipäällikkö / AE, AT, DE, FR, HU, SK

    Eesti, English, suomi, Deutsch

    +372 566 76 725

    Triin.Lend@thermory.com

AUROOM valmissaunat

Merivälja tee 1, 11911 Tallinn, Estonia

  • Henton Figueroa

    Aluemyyntipäällikkö / AUROOM

    Eesti, English, Italiano, Français, Español

  • Raili Mandre

    Asiakkuuspäällikkö / AUROOM

    Eesti, English, Deutsch

    +372 5361 2214

    Raili.Mandre@thermory.com

  • Triin Kuuse

    Asiakkuuspäällikkö / AUROOM

    Eesti, English, Deutsch

    +372 5558 6909

    Triin.Kuuse@thermory.com