Blogi Toggle

UUENDATUD KATUSEAED KOOS THERMORY SAAREST TERRASSIGA. MANDALAY TOWER, IRVING, TEXAS

„Meie oleme kõigest hoone järelevaatajad selles olulises arengustaadiumis. Ükski meist ei saa seda endaga igavikku kaasa võtta. Selle asemel jätke meelde, et tulevased Las Colinase põlvkonnad, kes siin oma ärile või perele kodu loovad, saavad meie jälgedes käia. Las nad vaatavad tagasi ja mõtlevad pingutuste peale, mida hoone praegused haldajad selles arengustaadiumis tegid.“ – Ben H. Carpenter, algupärase 1974. a ehitise arendaja, kirjas töötajatele 1974. a juunis.

Mandalay aiad Irvingis, Texase osariigis, on saanud uue välimuse just ülaltoodud tsitaati silmas pidades. Katuseaed asub kahe ärihoone torni vahel, mis ehitati algselt 1970. aastatel ning tegu oli omal ajal väga moodsa projektiga.

Viimase 40 aasta jooksul jäi aga sillutis vanamoodsaks ning aed ei kutsunud enam inimesi välja aega veetma. Complete Landsculpture (Dallas, Texas) kujundatud ja valmis tehtud projekti eesmärk oligi värskendada ja uuendada olemasolevat haljastust ja kivitööd, pakkuda elanikele paremat elamust ning muuta aed kaasaegsemaks, jäädes truuks olemasolevale infrastruktuurile. Kõige olulisem oli luua kõigi jaoks meeldiv keskkond, mis seob sise- ja välisruumid täiuslikuks tervikuks. Paljudel ümbritsevatel kontoritel on vaade aiale, mistõttu tuli asendada seni peamiselt sillutatud pinnad visuaalselt huvitava haljastusega. Väliköök, lõkkease, kalatiik, ilus purskkaev ja mitmed kunstilised istumiskohad on vaid mõned lisandused, mida uues aias leida võib.

Aias kaunilt looklev jalgrada on tehtud Thermory Saare terrassilaudadest ning paigaldatud meie spetsiaalsete roostevabast terasest klambritega, mis võtavad arvesse puidu paisumist ning on pärast paigaldust nähtamatud. Üks meie olulisemaid tunnusmärke on alati olnud keskkonnavastutus ja me oleme uhked, et renoveerimise käigus sai hoone LEED sertifikaadi (Thermoryle võimaldab LEED-punkte meie kõrge päikese peegeldus-näitaja (SRI)). Tänu Thermoryle saab klient nautida võrratut stabiilsust, mida meie puidutooted pakuvad. Kõrge vastupidavus klass 1, vastupanuvõime hallitusele 25 aastaks või kauemaks ja vähendatud soojusjuhtivus (säästab tulistest tallaalustest!) teevad Thermoryst antud projekti jaoks parima valiku!

Thermory Ash decking_USA_Dallas Walkway Job_1

Thermory Ash decking_USA_Dallas Walkway Job_ Thermory Ash decking_USA_Dallas Walkway Job_(7) Thermory Ash decking_USA_Dallas Walkway Job_(8) Thermory Ash decking_USA_Dallas Walkway Job_(6) Thermory Ash decking_USA_Dallas Walkway Job_(5) Thermory Ash decking_USA_Dallas Walkway Job_(2) Thermory Ash decking_USA_Dallas Walkway Job_(4) Thermory Ash decking_USA_Dallas Walkway Job_(3) Thermory Ash decking_USA_Dallas Walkway Job_(1)  Thermory Ash decking_USA_Dallas Walkway Job_10

Comments are closed.

error: Content is protected !!