Blogi Toggle

TÄITUNUD TERRASSIUNELM – THERMORY TENI TERRASS

Kodu võib olla modernne ja looduslähedane üheskoos, nagu see helesinine unistus kaunite mändide all helkivas päikeses. Unistusele annab palju juurde kodune terrass, mis ehitatud Thermory männist.

„Oma kodu terrass on kõige parem ja mõnusam. Naudime siin nii päikesevõttu kui ka hea seltskonnaga koosviibimist. See annab võimaluse võtta omaenda kodus väike puhkemoment,“ ütlevad terrassiomanikud Marie ja Allan, kellele terrass on ideaalne kodu siseruumide pikendus. Thermory männi valisid nad osalt samal põhjusel – nimelt on neil kogu maja kaetud termopuidust põrandaga. Lisaks tundus terrassimaterjale valides ja omavahel võrreldes kõige kvaliteetsem ja parem just Thermory pakutav.

Terrassiehitus jäi selles majas kõige viimaseks tööks. Sügisel valminud majas oli omanikel terve talv aega ideaalsest terrassist unistada. Visioon oli, et terrassile paistaks nii hommikune kui ka õhtune päike. Seetõttu saidki kevadel maja kaks külge tervenisti terrassi alla. Peale selle oli Marie soov terrassi äärde paigutada väike, aga stiilne maitsetaimepeenar, kust enda kasvatatud rohelist noppida. Kogu lahenduse mõtles välja perepea Allan koos andeka ehitaja Markoga ja Rainiga ettevõttest Ramien Ehitus. Marko poolt on valminud ka majas termosaarest põrand, termomagnooliast saun ja palju muudki.

Marie ja Allani lemmikhetked terrassil on kõik terrassil veedetud hetked – olgu need töökoosolekud päeval või õhtused kohtumised perekeskis või sõpradega suure söögilaua ääres. „Saunast terrassile astudes vastu voogav värske õhk on samuti võrratu,“ naudivad omanikud koos perekoer Maxiga kõiki terrassimomente.

Thermory TENI terrass

Thermory TENI® lahendus loob visuaalselt kauni 6 mm vahedega kruvivaba terrassipinna. Üksikuid laudu on lihtne vahetada – TENI lahenduses puudub vajadus selleks kõrvallaudu eemaldada. Selles projektis kasutatud klambriribade kinnitus sobib Thermory® saare ja männi terrassiprofiilidega: D31, D32, D33, D34, D38, D41.

NB! Lisaks põhjamaisele heledale Thermory männile on Thermory valikus ka eksootilise ilmega šokolaadipruun Thermory saar. Thermory puidu kõrge vastupidavusklass on saavutatud kemikaalivaba puidutöötluse käigus, mis toimub vaid temperatuuri ja veeauru mõjul. Seega ei sisaldu termopuidus ühtegi kemikaali ega plastmaterjali.
Lähemalt Thermory terrassivalikust: thermory.com/thermory-eksterjooris-terrass/

 

Thermory Pine Decking_D34 26x140_TENI Clip_Estonia_WM (1)  Thermory Pine Decking_D34 26x140_TENI Clip_Estonia_WM (16)

Thermory Pine Decking_D34 26x140_TENI Clip_Estonia_WM (24)  Thermory Pine Decking_D34 26x140_TENI Clip_Estonia_WM (11)

Terrass: Thermory mänd D34 26 x 140 (paigaldatud Thermory Teni© klambriga)
Terrassi paigaldas: Ramien Ehitus
Fotod: Reval Foto

 

Comments are closed.

error: Content is protected !!