Blogi Toggle

Thermory 20. juubeliaasta

Thermory AS tähistas 26.septembril oma 20. sünnipäeva suurejoonelise kliendikonverentsiga, kuhu kogunesid Thermory edasimüüjad kogu maailmast, kokku 32st eri riigist. Eestis loodud ja tänaseni 100% Eesti kapitalil põhinevast ettevõttest on saanud maailma üks suurimaid termopuidu tootjaid ja töötlejaid, kelle toodete kvaliteeti hinnatakse Euroopast USAni, Tšiilist Uus-Meremaani. Nõnda on nende aastate jooksul kujunenud Thermoryst Eesti eksportööride edulugu.

Eesti Vabaõhumuuseumis toimunud konverentsil jagasid ühelt poolt oma kogemust Thermory edasimüüjad ja teisalt astusid üles KAMP arhitektid, kes jagasid oma termopuidukogemust. Thermory uudistoodete tutvustust tegi aga Kanadast pärit ehitusguru Hardcore Renos. Thermoryl on nimelt käsil mitu põnevat tootearendusprojekti ja konverentsil osalenutel õnnestus heita esimene pilk ka uusimatele toodetele.

Thermory käive ulatus 2016. aastal 29 mln euroni ning kasum oli 1,8 mln eurot. Suured ekspordi- ning käibe- ja kasuminumbrid on saavutatud tänu meeskonna pühendunud koostööle nii tootmises kui ka suhetes klientide ja koostööpartneritega üle maailma.

„Thermory tegutseb kõige üldisemalt võttes ehitussektoris ja siin saab kokkuvõttes määravaks kas hind või kvaliteet,“ sõnas Thermory ASi müügidirektor Katrin Reinaste-Parve. „Meie oleme võtnud suuna kvaliteedile ja täiustanud oma termotöötlust nõnda, et täna on turul maailmamastaabis teada: Thermory esindab termotöötluse tippu. Soovitused on levinud ühelt partnerilt teisele, ühest riigist teise ja nii on meil ekspordis vedanud: suur osa klientidest on ise meie juurde tulnud. Ettevõtte 20aastase kogemuse põhjal võib öelda: pigem panusta ausalt oma toote kvaliteedile. Tõeliselt hea toode meelitab juba ise B2B turul ligi väärilisi partnereid. Hea koostöö saab omakorda just kasvu puhul määravaks ja nõnda soovisimegi ettevõtte 20. juubeliaastat väärikalt oma heade klientidega tähistada,“ lisas Katrin Reinaste-Parve.

Thermory AS (endine OÜ Brenstol) alustas 1997. a pea 10 töötajaga ja on tänaseks kasvanud 250 töötajaga ettevõtteks, kellel on nüüdseks partnereid 50 riigis. Kõige tihedamat koostööd teeb Thermory oma tütarettevõttega Thermory USA, kuid häid koostööpartnereid leidub üle maailma. Ettevõtte alustas seejuures hoopis saunamaterjalide tootmisest Soome turule. Termotöötluseni jõuti 2001. aastal, mil käivitati Euroopast tuleva nõudluse täitmiseks esimene termokamber. Soome turg on senini Thermory suurim eksportturg, kuid saunamaterjalide kõrvale on tooteportfelli tulnud ka termotöödeldud terrassi-, voodri- ja põrandalauad.

Thermory ei jää aga senisele edule puhkama. „Aasta keskmine kasv on meil planeeritud 10%,“ viitas Reinaste-Parve. „Selleks tuleb ära kasutada olemasolevate turgude potentsiaal ning laieneda uutele. Ruumi kasvuks on,“ on Katrin Reinaste-Parve Thermory jätkuvas maailmaedus veendunud.

Thermory AS tänab oma head töökollektiivi ja koostööpartnereid ning soovib edukat jätkuvat koostööd!
Head 20.juubeliaastat kogu “Thermory Tribe´le”!

Thermory20_Conference Day (44)  Thermory20_Conference Day (46)

Thermory20_Conference Day (74)  Thermory20_Conference Day (112)

FB_Thermory_20-anniversary-cover

Comments are closed.

error: Content is protected !!