Blogi Toggle

Thermory – 15 aastat termotöötluskogemust

20. detsembril täitub Thermoryl 15 aastat esimese termokambri käivitamisest. Tänapäevasele termopuidu tehnoloogiale panid aluse soomlased 1990ndatel, seega on 15 aastat selles valdkonnas auväärne arv, mis peegeldab kogemust, pidevat täiustamist ja õppimist. Täiustajateks on Thermory enda kogenud ja maailma tipptasemel termospetsialistid, kes on aja jooksul aidanud koostada Thermoryle omase termopuidu retsepti. Kogemustega rikastatud retsept on igale termotöötlejale ainulaadne, kusjuures iga puuliik vajab eri lähenemist ning kõrgete temperatuuridega töötamisel peab olema tagatud kvaliteet ja ohutus.

Protsessi kulgu ja retsepti jälgivad spetsialistid reaalajas arvuti teel, mis edastab termokambrist sensorite abil tuleva info. Termokambril endal ongi termopuidu valdkonnas ülioluline roll – nii nagu ei valmi leib ilma ahjuta, ei valmi termopuit ilma vastava kambrita. Seejuures on termokambreid eri hinna- ja kvaliteediklassis. Thermory pole siin teinud ühtegi allahindlust ega leppinud millegi vähemaga kui oma tööstuse „Ferraridega“ – parimad termokambrimudelid töötatakse välja koostöös Soome termokambri tootjaga Jartek.

Thermory tänab oma termopuidu spetsialiste ühise arengu eest. Suur kummardus teile. Samuti täname häid partnereid, kellega koostöös saame panustada parimate termopuittoodete pakkumisse. Puidu kemikaalivaba termotöötlus on meie austusavaldus keskkonnale, loodusele ja täiuslikule puidule. Nagu ütleb Thermory juhtlause– „Excellence in Wood“.

thermory_thermokilns

 

Comments are closed.

error: Content is protected !!