Töötajad Toggle

Thermory – uue põlvkonna puidutöötlemise ettevõte

AS Thermory on Eesti kapitalil põhinev edukas puidutööstusettevõte, mis tegutseb aastast 1997. Ettevõtte peakontor asub Tallinnas ning 10-hektariline tootmiskompleks Harjumaal. Lisaks omab ettevõte saekaatrit Valgevenes. Ettevõttes töötab 200 inimest. Aastane termotöötlusmaht on 40 000 m3. Ettevõtte konsolideeritud käive moodustas 2015.aastal 27 mln eurot, millest 98% moodustas eksport. Ettevõte ekspordib enam kui 50-sse riiki üle maailma. Peamised sihtriigid on Soome, Saksamaa, USA, Austria ja Norra.

Meie igapäevane töö on avardada puidu seniseid kasutusvõimalusi ja sihiks on saada juhtivaks termotöödeldud puidust toodete pakkujaks Euroopas. Pideva tootearenduse kaudu soovime pakkuda oma klientidele parimaid puitlahendusi interjööri ning eksterjööri. Lahendusi, mis oleksid kaunid, vastupidavad ning keskkonnasõbralikud. Lahendusi, mis oleks keemiavabad ega koormaks looduskeskkonda või hävitaks vihmametsi. Just rohelisest mõtteviisist lähtudes oleme turule toonud vastupidavust ja igavest ilu sümboliseeriva termopuidu kaubamärgi Thermory. Thermory kollektsiooni kuuluvad termotöödeldud okas- ja lehtpuust täispuit põrandad, terrassid ning sise- ja välisvoodrid.

 

Thermory AS
Juriidiline aadress ja välitoodete müügikontor: Peterburi tee 44, 11415 Tallinn
Sisetoodete müügikontor: Merivälja tee 1, 11911 Tallinn
Loo tootmine: Saha tee 25, Loo 74201, Harjumaa
Reola tootmine: Vilja tee 14, Reola 61707 Tartumaa
Teuva tootmine: Horontie 166, 64700 Teuva, Soome
Üldtelefon +372 606 2903
Faks +372 606 2901
info@thermory.com

 

Sigrid Lauren / büroojuht-juhiabi
Tel: 730 1810, Sigrid.Lauren@thermory.com

 

Välitoodete müügiosakond:

Katrin Reinaste-Parve / kommertsdirektor
Tel: +372 504 1408, Katrin.Reinaste-Parve@thermory.com

Margus Läänemägi / müügijuht, koduturg ja eksport
Tel: +372 502 5011,  Margus.Laanemagi@thermory.com

Ulli Karu / müügijuht, eksport
Tel: +372 516 0592, Ulli.Karu@thermory.com

Eva-Maria Dorbek / müügijuht, eksport
Tel: +372 530 05951, Eva-Maria.Dorbek@thermory.com

Andero Kõllamets / müügijuht, eksport
Tel: +49 151 7054 7888, Andero.Kollamets@thermory.com

Maria Pirogova / müügijuht, eksport
Tel: +7 921 740 7395, Maria.Pirogova@thermory.com

Kaja-Kairi Lilienberg  / müügiassistent
Tel: +372 606 2903, Kaja-Kairi.Lilienberg@thermory.com

Meeriann Koor / müügiassistent
Tel: +372 606 2903, Meeriann.Koor@thermory.com

Elisa Järvsalu / turundusjuht 
Tel: +372 52 52 225, Elisa.Jarvsalu@thermory.com

Marita Mones / turundusassistent
Tel: +372 53 822 122, Marita.Mones@thermory.com

Maret Puskar / müügijuht, eksport
Lapsehoolduspuhkusel

 

Sisetoodete müügiosakond:

Jaana Kurelauk / kommertsdirektor
Tel: +372 527 7206, Jaana.Kurelauk@thermory.com

Marju Kõluvere / müügijuht
Tel: +372 514 0661,  Marju.Koluvere@thermory.com

Triin Lend / müügijuht
Tel: +372 5667 6725, Triin.Lend@thermory.com

Monika Plaser / müügijuht
Tel: +372 5301 1434, Monika.Plaser@thermory.com

Henton Figueroa / müügijuht
Tel: +372 508 8841, Henton.Figueroa@thermory.com

Kai Ree / müügijuht
Tel: +372 5886 7200, Kai.Ree@thermory.com

Heidi Leemet / müügijuht
Tel: +372 5649 8369, Heidi.Leemet@thermory.com

Ingrid Thomsen / müügi- ja ekspordi koordinaator
Tel: +372 5345 4674, Ingrid.Thomsen@thermory.com

Raili Mandre / ekspordiassistent
Tel: +372 5361 2214, Raili.Mandre@thermory.com

Tiia Trel / ekspordiassistent
Tel: +372 5656 9393, Tiia.Trel@thermory.com

Kristjan Žagel / müügi- ja tootevaliku juht
Tel: +372 529 0027, Kristjan.Zagel@thermory.com

Silja Helistvee / turundusjuht
Tel: +372 515 5325, Silja.Helistvee@thermory.com

 

Ostuosakond (saematerjal):
Marko Kajandu 
/ ostudirektor / Marko.Kajandu@thermory.com
Denis Gorbunov / tarneahelajuht / Denis.Gorbunov@thermory.com
Pille Plees / ostuassistent / Pille.Plees@thermory.com
Elina Aksalu / ostuassistent / Elina.Aksalu@thermory.com

 

Logistika:Urmas Migur / logistik / +372 521 1609 / Urmas.Migur@thermory.com
Eva-Maria Parik / logistik / +372 51 30 341 / Eva-Maria.Parik@thermory.com

 

Personaliosakond:
Lea Urb / personalijuht/ +372 56 941 451 / Lea.Urb@thermory.com
Ave-Riin bergmann / personalijuht / +372 5304 4511 / Ave-Riin.Bergmann@thermory.com

 

Tegevjuht, juhatuse liige: 
Johann Sulling / Johann.Sulling@thermory.com

Tootmisdirektor, juhatuse liige:
Marko Kevvai Marko.Kevvai@thermory.com

 

error: Content is protected !!