Töötajad Toggle

Thermory – uue põlvkonna puidutöötlemise ettevõte

AS Thermory on Eesti kapitalil põhinev edukas puidutööstusettevõte, mis tegutseb aastast 1997. Ettevõtte peakontor asub Tallinnas ning 10-hektariline tootmiskompleks Harjumaal. Lisaks omab ettevõte saekaatrit Valgevenes. Ettevõttes töötab 200 inimest. Aastane termotöötlusmaht on 40 000 m3. Ettevõtte konsolideeritud käive moodustas 2015.aastal 27 mln eurot, millest 98% moodustas eksport. Ettevõte ekspordib enam kui 50-sse riiki üle maailma. Peamised sihtriigid on Soome, Saksamaa, USA, Austria ja Norra.

Meie igapäevane töö on avardada puidu seniseid kasutusvõimalusi ja sihiks on saada juhtivaks termotöödeldud puidust toodete pakkujaks Euroopas. Pideva tootearenduse kaudu soovime pakkuda oma klientidele parimaid puitlahendusi interjööri ning eksterjööri. Lahendusi, mis oleksid kaunid, vastupidavad ning keskkonnasõbralikud. Lahendusi, mis oleks keemiavabad ega koormaks looduskeskkonda või hävitaks vihmametsi. Just rohelisest mõtteviisist lähtudes oleme turule toonud vastupidavust ja igavest ilu sümboliseeriva termopuidu kaubamärgi Thermory. Thermory kollektsiooni kuuluvad termotöödeldud okas- ja lehtpuust täispuit põrandad, terrassid ning sise- ja välisvoodrid.

 

Thermory AS
Kontor: Peterburi tee 44, 11415 Tallinn
Tootmine: Saha tee 25, Loo 74201, Harjumaa
Üldtelefon +372 606 2903
Faks +372 606 2901
info@thermory.com

Meeriann Koor / sekretär-asjaajaja
Tel: +372 606 2903, info@thermory.com

Müügiosakond:

Katrin Reinaste-Parve / kommertsdirektor
Tel: +372 504 1408, katrin@thermory.com

Margus Läänemägi / müügijuht, koduturg ja eksport
Tel: +372 502 5011,  margus@thermory.com

Regina Kaal / müügijuht, eksport
Tel: +372 508 2325, regina@thermory.com

Ulli Karu / müügijuht, eksport
Tel: +372 516 0592, ulli@thermory.com

Eva-Maria Dorbek / müügijuht, eksport
Tel: +372 530 05951, evamaria.dorbek@thermory.com

Maria Pirogova / müügijuht, eksport
Tel: +7 921 740 7395, maria@thermory.com

Triin Lend / müügijuht, eksport
Tel: +372 5667 6725, triin@thermory.com

Taavi Kontson / Saunatoodete ärisuunajuht
Tel: +372 51 68 354, taavi.kontson@thermory.com

Eva-Maria Parik / müügiassistent
Tel: +372 606 2908, evamaria@thermory.com

Elisa Järvsalu / turundusjuht
Tel: +372 52 52 225, elisa@thermory.com

Maret Puskar / müügijuht, eksport
Lapsehoolduspuhkusel

Ostuosakond (saematerjal):
Marko Kajandu 
/ ostudirektor / marko@thermory.com

Triinu Mustonen / ostuassistent / triinu@thermory.com

Logistika:
Priit Eensaar / logistik / +372 55 00 555 / priit@thermory.com

Personaliosakond:
Hele Malmet
/ personalijuht / +372 606 2920 / hele@thermory.com
Lea Urb / personaliassistent / +372 56 941 451 / lea@thermory.com

Tegevjuht:
Urmo Ilves / urmo@thermory.com