YHTEYSTIEDOT Toggle

Thermory OY
Toimisto: Peterburi tee 44, 11415 Tallinn, Viro
Tuotanto: Saha tee 25, Loo 74201, Harjumaa, Viro
Puh: +372 606 2903
Faksi: +372 606 2901
info@thermory.com

Meeriann Koor / assistentti
Tel: +372 606 2903, Meeriann.Koor@thermory.com

Myyntiosasto:
Katrin Reinaste-Parve / myyntijohtaja
Tel: +372 504 1408, Katrin.Reinaste-Parve@thermory.com

Margus Läänemägi / myyntipäällikkö, Viro/Latvia/Liettua/Ukraina/Slovenia/Bulgaria
Tel: +372 502 5011,  Margus.Laanemagi@thermory.com

Regina Kaal / myyntipäällikkö, Ranska/Belgia/Venäjä/Unkari/UK/Lähi-Itä
Tel: +372 508 2325, Regina.Kaal@thermory.com

Ulli Karu / myyntipäällikkö, Ruotsi/Norja/Tanska/Italia/Yhdysvallat
Tel: +372 516 0592, Ulli.Karu@thermory.com

Maria Pirogova myyntipäällikkö, Aasia/Afrikka
Tel: +7 921 740 7395, Maria.Pirogova@thermory.com

Eva-Maria Dorbek / myyntipäällikkö, Aasia/ Islanti
Tel: +372 530 05951, Eva-Maria.Dorbek@thermory.com

Triin Lend / myyntipäällikkö, Suomi/ Saksa/Itävalta/Sveitsi/Luxemburg
Tel: +372 5667 6725, Triin.Lend@thermory.com

Taavi Kontson / toimialajohtaja
Tel: +372 51 68 354, Taavi.Kontson@thermory.com

Eva-Maria Parik myyntiassistentti 
Tel: +372 606 2903,
 Eva-Maria.Parik@thermory.com

Kaja-Kairi Lilienberg myyntiassistentti 
Tel: +372 606 2903, 
Kaja-Kairi.Lilienberg@thermory.com

Elisa Järvsalu / markkinointipäällikkö
Tel: +372 606 2903, Elisa.Jarvsalu@thermory.com

Osto-osasto:
Denis Gorbunov / Toimitusketjujen johtaja / Denis.Gorbunov@thermory.com
Marko Kajandu 
/ ostojohtaja / Marko.Kajandu@thermory.com
Triinu Mustonen
 
/ ostoassistentti Triinu.Mustonen@thermory.com
Elina Aksalu / ostoassistentti Elina.Aksalu@thermory.com

Logistiikka:
Priit Eensaar / +372 55 00 555 / Priit.Eensaar@thermory.com

Henkilöstöosasto:
Hele Malmet
 / henkilöstöjohtaja / +372 606 2920 / Hele.Malmet@thermory.com
Lea Urb / henkilöstöassistentti / +372 56 941 451/ Lea.Urb@thermory.com

Toimitusjohtaja:
Johann Sulling / Johann.Sulling@thermory.com

error: Content is protected !!