YHTEYSTIEDOT Toggle

Thermory AS
Toimisto: Peterburi tee 44, 11415 Tallinn, Viro
Tuotanto: Saha tee 25, Loo 74201, Harjumaa, Viro
Puh: +372 606 2903
Faksi: +372 606 2901
info@thermory.com

Meeriann Koor / sihteeri
Tel: +372 606 2903, Meeriann.Koor@thermory.com

Myyntiosasto:
Katrin Reinaste-Parve / myyntijohtaja
Tel: +372 504 1408, Katrin.Reinaste-Parve@thermory.com

Margus Läänemägi / myyntipäällikkö, Viro / Latvia/ Liettua / Ukraina / Bulgaria / Israel / Azerbaidžan / Moldova / Romania / Kazakstan / Valko-Venäjä
Tel: +372 502 5011,  Margus.Laanemagi@thermory.com

Ulli Karu / myyntipäällikkö, Ruotsi / Norja / Tanska /  Yhdysvallat / Hollanti
Tel: +372 516 0592, Ulli.Karu@thermory.com

Maria Pirogova myyntipäällikkö,  Afrikka /  Venäjä / Espanja / Kreikka / Portugali / Turkki / Yhdistyneet Arabiemiirikunnat / Kiina / Kypros / Tansania / Mauritius /  Malta /  Seychellit / Indonesia /  Irlanti
Tel: +7 921 740 7395, Maria.Pirogova@thermory.com

Eva-Maria Dorbek / myyntipäällikkö, Islanti / Slovenia / Italia / San Marino / Japani / Malesia / Thaimaa / Indonesia / Vietnamiin / Intia / Nepal / Libanon / Iran / Ranska / Unkari / Singapore / Kroatia / Sri Lanka
Tel: +372 530 05951, Eva-Maria.Dorbek@thermory.com

Triin Lend / myyntipäällikkö, Suomi / Saksa / Itävalta / Sveitsi / Luxemburg / Liechtenstein / Slovakia
Tel: +372 5667 6725, Triin.Lend@thermory.com

Kaja-Kairi Lilienberg myyntiassistentti 
Tel: +372 606 2903, 
Kaja-Kairi.Lilienberg@thermory.com

Elisa Järvsalu / markkinointipäällikkö
Tel: +372 606 2903, Elisa.Jarvsalu@thermory.com

Osto-osasto:
Denis Gorbunov / Toimitusketjujen johtaja / Denis.Gorbunov@thermory.com
Marko Kajandu 
/ ostojohtaja / Marko.Kajandu@thermory.com
Pille Plees 
/ ostoassistentti Pille.Plees@thermory.com
Elina Aksalu / ostoassistentti Elina.Aksalu@thermory.com

Logistiikka:
Eva-Maria Parik / +372 51 30 341 / Eva-Maria.Parik@thermory.com

Henkilöstöosasto:
Lea Urb / henkilöstöjohtaja / +372 56 941 451/ Lea.Urb@thermory.com

Toimitusjohtaja:
Johann Sulling / Johann.Sulling@thermory.com

error: Content is protected !!