YHTEYSTIEDOT Toggle

Thermory OY
Toimisto: Peterburi tee 44, 11415 Tallinn, Viro
Tuotanto: Saha tee 25, Loo 74201, Harjumaa, Viro
Puh: +372 606 2903
Faksi: +372 606 2901
info@thermory.com

Myyntiosasto:
Katrin Reinaste-Parve / myyntijohtaja
Tel: +372 504 1408, katrin@thermory.com

Kristjan Žagel / myyntipäällikkö, Suomi
Puh:+372 529 0027, kristjanz@thermory.com

Margus Läänemägi / myyntipäällikkö, Viro/Latvia/Liettua/Ukraina/Slovenia/Bulgaria
Tel: +372 502 5011,  margus@thermory.com

Regina Kaal / myyntipäällikkö, Ranska/Belgia/Venäjä/Unkari/UK/Lähi-Itä
Tel: +372 508 2325, regina@thermory.com

Ulli Karu / myyntipäällikkö, Ruotsi/Norja/Tanska/Italia/Yhdysvallat
Tel: +372 516 0592, ulli@thermory.com

Maria Pirogova myyntipäällikkö, Aasia/Afrikka
Tel: +7 921 740 7395, maria@thermory.com

Eva-Maria Dorbek / myyntipäällikkö, Aasia
Tel: +372 530 05951, evamaria.dorbek@thermory.com

Triin Lend / myyntipäällikkö, Saksa/Itävalta/Sveitsi/Luxemburg
Tel: +372 5667 6725, triin@thermory.com

Eva-Maria Parik myyntiassistentti 
Tel: +372 606 2908,
 evamaria@thermory.com

Elisa Järvsalu / markkinointipäällikkö
Tel: +372 606 2908, elisa@thermory.com

Osto-osasto:
Marko Kajandu 
/ ostojohtaja / marko@thermory.com
Triinu Mustonen
 
/ ostoassistentti triinu@thermory.com

Logistiikka:
Priit Eensaar / +372 55 00 555 / priit@thermory.com

Henkilöstöosasto:
Hele Malmet
 / henkilöstöjohtaja / +372 606 2920 / hele@thermory.com
Liisi Vosmann / henkilöstöassistentti / +372 585 51 720 / liisi@thermory.com